ثبت نامراهنما

داده های انجمن

آگهی تبلیغاتی

 

 

 

 

 

 

 

 

ورود کاربران

ایمیل
رمز عبور
عضویت
یادآوری رمز عبور

جلسات کمیته های انجمن صنفی شرکتهای اتوماسیون صنعتی

تعداد بازدید: 588 کد خبر ۴۲۱
تاریخ خبر : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰

جلسات کمیته های انجمن صنفی شرکتهای اتوماسیون صنعتی


کمیته عمومی امنیت سایبری


دومین جلسه کمیته عمومی امنیت سایبری انجمن در روز یکشنبه مورخ 99/02/07 و از ساعت 12:00 برگزار گردید. در این جلسه، تعیین اهداف کمیته مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 

کمیته تخصصی تجهیزات کشاورزی، دام و طیور


بیست و دومین جلسه هیأت رییسه کمیته تخصصی تجهیزات کشاورزی، دام وطیور در روز  یکشنبه مورخ 99/02/07 و از ساعت 13:30 برگزار گردید. برنامه ریزی جهت برگزاری دومین مجمع کمیته و از بین رفتن جوجه های یک روزه، از موضوعات مورد بررسی در جلسه برگزار شده بود.

 

کمیته عمومی توسعه مناسبات و همکاری های مشترک


هفتاد و ششمین جلسه کمیته عمومی توسعه مناسبات و همکاری های مشترک در روز  یکشنبه مورخ 99/02/07 و از ساعت 15:00 برگزار گردید. در این جلسه تدوین مدل بازاریابی، ایجاد ساز و کار منظم برای ارتباط با رسانه ها و تهیه دایرکتوری اعضا، در دستور کار قرار گرفت.

 

کمیته تخصصی اسکادا، تله متری، مخابرات و IoT


پنجاهمین جلسه هیأت رییسه کمیته تخصصی اسکادا، تله متری، مخابرات و IoT انجمن در روز دوشنبه مورخ 99/02/08 و ازساعت 13:30 برگزار گردید. در این جلسه برقراری ارتباط مؤثر کمیته با اعضای انجمن در راستای شناخت توان اعضا در حوزه¬های مرتبط با کمیته و تعیین دستورجلسات آتی کمیته با توجه به شرایط کنونی و تغیر اولویتها، مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

 

کمیته عمومی پژوهش، فناوری و آموزش


چهل و پنجمین جلسه کمیته عمومی پژوهش، فناوری و آموزش در روز دوشنبه مورخ 99/02/08 و ازساعت 15:30 برگزار گردید.
تعیین موضوعات پژوهشی و اولویتهای تحقیقاتی انجمن در سال جاری جهت ارایه به اتاق ایران و ایجاد بستر و ساز و کار برگزاری آزمون ارزیابی کارشناسان اتوماسیون صنعتی در دستور کار کمیته قرار داشت.

 

کمیته تخصصی سازندگان


سی و سومین جلسه هیأت رییسه کمیته تخصصی سازندگان انجمن در روز سه شنبه مورخ 99/02/09 و از ساعت 14:00 برگزار گردید. در این جلسه موضوعاتی از جمله، تهیه فهرست اقلام اتوماسیونی کشور و تعیین عمق ساخت داخل تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 

کمیته تخصصی صنعت نفت


چهاردهمین جلسه هیآت رییسه کمیته تخصصی صنعت نفت انجمن در سال سوم فعالیت در روز سه شنبه مورخ 99/02/09 و از ساعت 15:30 برگزار گردید. در این جلسه موضوعاتی از جمله ارایه نیازهای فناورانه صنعت نفت در دستور کار و مورد بررسی قرار گرفت. 

 

کمیته عمومی حقوقی


بیست و ششمین جلسه کمیته عمومی حقوقی انجمن در روز سه شنبه مورخ 99/02/09 و از ساعت 16:00 برگزار گردید.
در این جلسه بازبینی و ویرایش آیین نامه چگونگی تشکیل و نحوه اداره کمیته های تخصصی انجمن در دستور کار قرار گرفت.

 

گفتنی است با توجه به شرایط کنونی و درراستای فاصله گذاری اجتماعی، تمامی جلسات انجمن به صورت غیر حضوری و از طریق اسکایپ برگزار می گردد. 

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

ماهنامه تخصصی

حامیان

آگهی تبلیغاتی

  • افراد آنلاین : ۲
  • تعداد بازدید امروز : ۹۱
  • تعداد بازدید کل : ۴,۸۸۴,۷۰۴