ثبت نامراهنما

  • خرید و فروش
  • مصوبات

داده های انجمن

ورود کاربران

ایمیل
رمز عبور
عضویت
یادآوری رمز عبور

انتخاب انجمن صنفی شرکت های اتوماسیون صنعتی به عنوان انجمن برتر برای پنجمین سال متوالی

تعداد بازدید: 59 کد خبر ۴۶۶
تاریخ خبر : ۱۳۹۹/۰۹/۲۹

انتخاب انجمن صنفی شرکت های اتوماسیون صنعتی به عنوان انجمن برتر برای پنجمین سال متوالی

 

به گزارش روابط عمومی، همزمان با سومین روز از هفته پژوهش که تحت عنوان " پژوهش، ‌فناوری در خدمت جهش تولید" نامگذاری شده است، آئین تجلیل از برترین های پژوهشی و فناوری بخش صنعت، معدن و تجارت با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت بصورت برخط(انلاین) برگزار شد .

 

دراین جشنواره که به منظور ایجاد انگیزه و توسعه فعالیت بنگاههای تولیدی و تجاری، سازمانهای زیرمجموعه وزارت متبوع، انجمنهای تخصصی و موسسات تحت پوشش در حوزه آموزش، پژوهش و فناوری برگزار گردید از 89 منتخب در زمینه آموزش و پژوهش و فناوری در حوزه های مختلف صنعتی ، معدنی و تجاری تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

 

برگزیدگان این جشنواره از بین طرح های پژوهشی صنعتی، معدنی و تجاری، سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانی، واحد های تحقیق و توسعه، مراکز پژوهش های صنعتی، معدنی و تجاری، شرکت های خدمات فنی، مهندسی، محصولات تحقیق و توسعه، شرکت های دانش بنیان صنعتی و صنایع پیشرفته برتر، اتحادیه های صنفی تجاری وواحد های صنفی، انجمن های فنی مهندسی و انجمن های صنعتی،معدنی وتجاری پس از داوری  انتخاب شدند.

 

در بخش انجمن‌های فنی مهندسی برگزیده ، کانون طراحی مهندسی و طراحی مونتاژ ایران و انجمن صنفی شرکتهای اتوماسیون صنعتی ایران از استان تهران برای پنجمین سال متوالی، انجمن شرکتهای خدمات فنی مهندسی استانهای زنجان و کرمانشاه بعنوان انجمن های فنی مهندسی برتر انتخاب شدند.  

 

کسب این موفقیت را که جز با همراهی و مشارکت اعضای محترم درکارهای صنفی و اعتقاد به کار گروهی، میسر نمی شد، به تمامی شرکتهای محترم عضو انجمن تبریک عرض نموده و امیدواریم که با استمرار این روند، شاهد موفقیت های بیشتر اعضا و انجمن صنفی شرکت­های اتوماسیون صنعتی در دستیابی به اهداف تعیین شده باشیم.

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

ماهنامه تخصصی

حامیان

  • افراد آنلاین : ۷
  • تعداد بازدید امروز : ۲,۱۷۷
  • تعداد بازدید کل : ۴,۴۵۴,۸۳۵