ثبت نامراهنما

داده های انجمن

آگهی تبلیغاتی

 

 

 

 

 

 

 

 

ورود کاربران

ایمیل
رمز عبور
عضویت
یادآوری رمز عبور

جلسات کمیته های انجمن صنفی شرکتهای اتوماسیون صنعتی

تعداد بازدید: 1375 کد خبر ۴۵۹
تاریخ خبر : ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

جلسات کمیته های انجمن صنفی شرکتهای اتوماسیون صنعتی

 

کمیته عمومی ارزیابی و تشخیص صلاحیت

پنجاه و ششمین جلسه کمیته عمومی ارزیابی و تشخیص صلاحیت انجمن در روز یکشنبه مورخ 99/06/16 و از ساعت 15:00 برگزار گردید. دراین جلسه، موضوعاتی از جمله جمع بندی ویرایش ایین نامه ارزیابی یکپارچه سازان سیستم­های اتوماسیون صنعتی، تشکیل کارگروه­ های ذیل کمیته و راه­های ارتباط با مخاطبان کمیته مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

 

کارگروه اسکادا ، تله متری

اولین جلسه­ی کارگروه اسکادا و تله متری در روز دوشنبه مورخ 99/06/17 و از ساعت 13:00 تشکیل گردید. در این جلسه که ذیل کمیته تخصصی کمیته تخصصی اسکادا، تله متری، مخابرات و IoT  تشکیل گردیده است. تعیین اهداف و بررسی مشکلات شرکت های فعال در حوزه ­های اسکادا و تله متری در دستور کار قرار گرفت.

 

کمیته تخصصی اسکادا، تله متری، مخابرات و IoT

ششمین جلسه کمیته تخصصی اسکادا، تله متری، مخابرات و IoT در سال سوم فعالیت، در روز دوشنبه مورخ 99/06/17 و از ساعت 13:30 برگزار گردید. در این جلسه گزارش مسؤل کارگروه اسکادا و تله متری از جلسه برگزار شده­ی کارگروه، ارایه گردید و مقرر شد تا جلسات کمیته اسکادا، تله متری، مخابرات و IoT و کارگروه اسکادا، تله متری به صورت یک هفته درمیان و درروزهای دوشنبه برگزار گردد.

 

کمیته تخصصی سازندگان

چهل و هشتمین جلسه هیأت رییسه کمیته تخصصی سازندگان انجمن در روز سه شنبه مورخ 99/06/18 و از ساعت 13:30 برگزار گردید. در این جلسه به مانند جلسه پیشین، موضوع تدوین بخش عمومی آیین نامه ارزیابی سازندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق داخلی و موضوع استاندارد و تعاملات ایجاد شده با سازمان ملی استاندارد ایران مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

 

کمیته عمومی پژوهش، فناوری و آموزش

پنجاه و نهمین جلسه کمیته کمیته عمومی پژوهش، فناوری و آموزش انجمن در روز دو شنبه مورخ 99/06/17 و ازساعت 16:00 تشکیل گردید. در این جلسه، به مانند جلسه پیشین ادامه­ ی روند تهیه بیزینس مدل کمیته  در دستور کار قرار گفت.

 

گفتنی است با توجه به شرایط کنونی و درراستای فاصله گذاری اجتماعی، تمامی جلسات انجمن به صورت غیر حضوری و از طریق اسکایپ برگزار می گردد.

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

ماهنامه تخصصی

حامیان

آگهی تبلیغاتی

  • افراد آنلاین : ۴
  • تعداد بازدید امروز : ۱۵۲
  • تعداد بازدید کل : ۵,۷۶۲,۰۸۸