ثبت نامراهنما

  • خرید و فروش
  • مصوبات

داده های انجمن

ورود کاربران

ایمیل
رمز عبور
عضویت
یادآوری رمز عبور

راه‌اندازی پایگاه اطلاعاتی جامع پروژه‌های سرمایه‌گذاری

تعداد بازدید: 421 کد خبر ۴۴۹
تاریخ خبر : ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی تهران فراخوان داد

راه‌اندازی پایگاه اطلاعاتی جامع پروژه‌های سرمایه‌گذاری

 
به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی شرکت های اتوماسیون صنعتی به نقل از پایگاه خبری اتاق تهران، مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی تهران در فراخوانی از همه فعالان اقتصادی و بنگاه‌های بخش خصوصی خواست، پروژه‌های سرمایه‌گذاری خود را در پایگاه اطلاعاتی جامعی که برای این مهم ایجاد شده است، ارائه کنند.
 
 
 مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران که با هدف تسهیل و جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، به‌عنوان یکی از ابزارهای مهم رشد و توسعه اقتصادی کشور، ایجاد شده است در اقدامی دست به جمع‌آوری اطلاعات و داده‌های مربوط به پروژه‌های سرمایه‌گذاری زده تا بتواند در زمان مناسب به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، بسته جامعی از این پروژه‌ها ارائه دهد.

این مرکز در راستای دستیابی به این هدف و برای ایجاد بستر مناسب، اقدام به راه‌اندازی پایگاه اطلاعاتی جامع به آدرس CIC.TCCIM.IR  کرده که در آن امکان معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ملی و منطقه‌اي در سطح کشور و ارائه خدمات به سرمايه‌گذاران و سرمايه‌پذيران مهيا شده است.

از آنجا که تحقق این امر ملی نیازمند مشارکت و همراهی کلیه نهادها، سازما‌ن‌ها، تشکل‌ها و بنگاه‌های بخش خصوصی و دولتی است، طی این فراخوان از کلیه فعالان اقتصادی درخواست شده است که نسبت به احصا و معرفی پروژه‌های سرمایه‌گذاری که دارای توجیه فنی و اقتصادی و نیازمند جذب سرمایه‌ است، اقدام کنند. به همین منظور نیز فرمی تهیه و به این خبر پیوست شده است که می‌تواند مشخصات پروژه را به پایگاه اطلاعاتی جامع پروژه‌های سرمایه‌گذاری این مرکز اضافه کند تا این طرح‌ها از طریق مبادی مربوطه به سرمایه‌گذاران معرفی شود.

فعالان اقتصادی در صورت نیاز به هرگونه هماهنگی می‌توانند از طریق شماره تلفن 88107875 و ایمیل cic@tccim.ir با مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق تهران ارتباط برقرار کنند.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

ماهنامه تخصصی

حامیان

  • افراد آنلاین : ۲
  • تعداد بازدید امروز : ۵۸۵
  • تعداد بازدید کل : ۴,۴۴۷,۱۷۶