ثبت نامراهنما

داده های انجمن

ارزیابی محصولات سازندگان داخلی

ورود کاربران

ایمیل
رمز عبور
عضویت
یادآوری رمز عبور

جلسات کمیته های انجمن صنفی شرکت های اتوماسیون صنعتی

تعداد بازدید: 1608 کد خبر ۴۴۸
تاریخ خبر : ۱۳۹۹/۰۴/۱۶

جلسات کمیته های انجمن صنفی شرکت های اتوماسیون صنعتی

 

کمیته عمومی توسعه مناسبات و همکاری­های مشترک

هشتادمین جلسه کمیته توسعه مناسبات و همکاری­های مشترک انجمن در روز یکشنبه مورخ 99/04/08 و ازساعت 15:00 برگزار گردید. در این جلسه ، تشکیل کارگروه نمایشگاه­ها جهت ایجاد ساختار و برنامه ریزی ­های مربوطه به منظور حضور در نمایشگاه­های پیش رو مورد بررسی قرار گرفت.

 

کمیته تخصصی اسکادا، تله متری، مخابرات و IoT

پنجاه و ششمین جلسه کمیته تخصصی اسکادا، تله متری، مخابرات و IoT، در روز دوشنبه مورخ 99/04/09 و از ساعت 13:30 برگزار گردید. در این جلسه ابعاد تفاهم نامه فی مابین انجمن و معاونت علمی ریاست جمهوری مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

 

کمیته عمومی پژوهش، فناوری و آموزش

پنجاه و یکمین جلسه کمیته عمومی پژوهش، فناوری و آموزش در روز دوشنبه مورخ 09/04/99 و از ساعت 15.30 برگزار گردید. مانند روال چند جلسه پیشین، موضوعاتی از جمله سمینار IIoT و ایجاد ساز و کار آزمون ارزیابی کارشناسان اتوماسیون صنعتی مورد بررسی و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

 

کمیته تخصصی سازندگان

سی و نهمین جلسه هیأت رییسه کمیته تخصصی سازندگان انجمن در روز سه شنبه مورخ 10/04/99 و از ساعت 13.30 برگزار گردید. در این جلسه، تعیین راهبرد کمیته مورد بررسی قرار گرفت و جمع بندی موضوع به جلسه آتی موکول شد.

 

کمیته تخصصی صنعت نفت

بیست و دومین جلسه هیآت رییسه کمیته تخصصی صنعت نفت انجمن در سال سوم فعالیت در روز سه شنبه مورخ 99/04/99 و از ساعت 15:30 برگزار گردید. در این جلسه موضوعاتی از جمله نمایشگاه نفت تهران و اعلام نظر اعضا پیرامون لایو برگزار شده توسط انجمن پیرامون چشم انداز صدور خدمات فنی و مهندسی مطرح و مورد تبادل نظر اعضا قرار گرفت.  

 

گفتنی است با توجه به شرایط کنونی و درراستای فاصله گذاری اجتماعی، تمامی جلسات انجمن به صورت غیر حضوری و از طریق اسکایپ برگزار می گردد.

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

ماهنامه تخصصی

حامیان

آگهی های تبلیغاتی

  • افراد آنلاین : ۷
  • تعداد بازدید امروز : ۱,۱۴۴
  • تعداد بازدید کل : ۶,۴۰۵,۶۸۸