ثبت نامراهنما

  • خرید و فروش
  • مصوبات

داده های انجمن

ورود کاربران

ایمیل
رمز عبور
عضویت
یادآوری رمز عبور

آغاز فعالیت کمیته ی تخصصی صنعت نفت انجمن صنفی شرکت های اتوماسیون صنعتی

تعداد بازدید: 637 کد خبر ۲۶۰
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳

در پی فراخوان انجمن صنفی شرکت­های اتوماسیون صنعتی به منظور برگزاری نخستین مجمع عمومی کمیته­ی تخصصی صنعت نفت این انجمن، مجمع مذکور با حضور نمایندگان آن دسته از شرکت­های عضو انجمن که فعالیت اصلی آنها طراحی، تأمین و ساخت سیستم­های اتوماسیون، کنترل و ابزار دقیق مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور است در تاریخ 95/10/95برگزار شد.

در این مجمع که با حضور نمایندگان 19 شرکت عضو انجمن برگزار گردید پس از معرفی افراد حاضر در جلسه، انتخابات اعضای هیأت رییسه­ی کمیته­ی صنعت نفت انجمن انجام شد که پس از شمارش آراء آقای مهندس جلال کاوندی رییس هیأت مدیره­ی شرکت نوین دانش آینده0 (ندا) با کسب 16 رأی به عنوان رییس کمیته و آقایان مهندس همایون رشیدی رییس هیأت مدیره­ی شرکت توسعه تأمین پرشیا با 14 و آقای مهندس باباپور مدیرعامل شرکت منابع انسانی ایراث طرح – ایده با 14 رأی به عنوان اعضای هیأت رییسه انتخاب شدند. همچنین آقایان مهندس فرهادی و ذوالفقاری به ترتیب با 12 و 10 رأی  به عنوان اعضای علی البدل هیأت رییسه­ی کمیته­ی مذکور برگزیده شدند.

شایان ذکر است براساس ماده 32 اساسنامه­ی انجمن صنفی شرکت­های اتوماسیون صنعتی، شرکت­های عضو انجمن می­توانند متناسب با شاخه­ی فعالیت خود اقدام به تأسیس کمیته­های تخصصی کاری در انجمن نمایند که وظیفه­ی این کمیته­ها پیگیری اهداف انجمن در زمینه­ای خاص و تخصصی می باشد. چگونگی تشکیل و اداره­ی کمیته­های مذکور در آیین­نامه­ای که به همین منظور توسط هیأت مدیره­ی دوره­ی هفتم انجمن تدوین شده، مشخص گردیده است.

گفتنی است با عنایت به حضور انجمن در جمع هیأت رییسه­ی فدراسیون صنعت نفت ایران، و از سوی دیگر اهمیت بازار پروژه­های اتوماسیون صنعت نفت کشور برای اعضای انجمن صنفی شرکت­های اتوماسیون صنعتی، عملکرد این کمیته بر سهم بازار شرکت­های عضو انجمن از پروژه­های مذکور از اهمیت ویژه­ای برخوردار می­باشد.   

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

ماهنامه تخصصی

حامیان

  • افراد آنلاین : ۲
  • تعداد بازدید امروز : ۳۳۱
  • تعداد بازدید کل : ۲,۴۷۱,۳۳۰