ثبت نامراهنما

  • خرید و فروش
  • مصوبات

داده های انجمن

ورود کاربران

ایمیل
رمز عبور
عضویت
یادآوری رمز عبور

نشست فناور ی های نوین اتوماسیون و ابزاردقیق، به میزبانی میتسوبیشی در ایران

تعداد بازدید: 664 کد خبر ۲۵۹
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳

نشست فناوری های نوین اتوماسیون و ابزار دقیق به میزبانی شرکت میتسوبیشی و شرکت اتوماسیون صنعتی برگ با نام «همیار شما برای راهکارهای فنی» و با حضور بیش از 300 نفر از فعالان بخش‌های مختلف صنعتی ایران در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار خواهد شد.

 نشست فناوری های نوین اتوماسیون و ابزار دقیق به میزبانی شرکت میتسوبیشی و شرکت برگ و با حضور بیش از 300 نفر از فعالان بخش‌های مختلف صنعتی ایران در هتل اسپیناس پالاس تهران در بهمن ماه 95 برگزارخواهد شد. تمرکز اصلی این نشست بر بازگشت رسمی میتسوبیشی و معرفی شرکت برگ به عنوان همکار رسمی میتسوبیشی در بخش اتوماسیون، ابزار دقیق و رباتیک خواهد بود و در مورد راه‌حل‌ها و محصولات نوین میتسوبیشی با توجه به صنایع روبه رشد ایران از سوی مدیران و کارشناسان شرکت میتسوبیشی ژاپن، میتسوبیشی آلمان و ترکیه بحث و گفت‌و‌گو خواهد شد. علاوه بر این، در خصوص امضای قرار داد همکاری با شرکت اتوماسیون برگ که به عنوان نماینده ی رسمی میتسوبیشی و توان این شرکت در پشتیبانی فنی و خدماتی، توضیحاتی ارایه خواهند نمود.

مجموعه شرکت های میتسوبیشی الکتریک به عنوان شرکت پیشرو در تولید و فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی که بیش از یک سوم بازار اتوماسیون دنیا را در دست دارد و در طول سالیان متمادی یکی از قابل اعتماد ترین و نوآور ترین برندهای اتوماسیون صنعتی در دنیا نام گرفته است. تجهیزات صنعتی میتسوبیشی در ایران سابقه ی بیش از 50 سال داشته که در حال حاضر و پس از عقد قرارداد با شرکت اتوماسیون برگ همکاری رسمی خود را در ایران از سر گرفته است.

کمپانی میتسوبیشی طی دهه های پیشین به عنوان یکی از بازیگران اصلی صنعت اتوماسیون و ارایه‌ دهنده ی خدمات مختلفی در صنایع ایران بوده که با ارایه ی فناوری‌های نوآورانه، خود را به حمایت صنایع مختلف ایران متعهد می‌داند و در تلاش است به ایفای نقش خود به ‌عنوان شریکی قابل‌اطمینان، ایمن و با امنیت به ارایه ی خدمات فنی و تکنولوژیک در پروژه‌های اتوماسیون و هوشمندسازی ادامه دهد.

 

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

ماهنامه تخصصی

حامیان

  • افراد آنلاین : ۱
  • تعداد بازدید امروز : ۱۳۰
  • تعداد بازدید کل : ۲,۴۷۳,۷۶۸